Webska Kaśka

trzy-rzeczy

Są trzy rzeczy, które mogę dla Ciebie zrobić, m.in.:

Wirtualna asystentka - tajemnicza postać od zadań delegowanych

Newsletter

  • przygotowanie newslettera w MailerLite
  • automatyzacja mailingu
  • przygotowywanie formularzy na stronę www, np. zapis na newsletter
  • przygotowywanie pop-up i landing pages

Jest wiele możliwości na dalsze rozwijanie swojej działalności. Czasami stoimy w miejscu, bo brakuje pomysłów, Klientów. Czasami jednak stoimy, bo mamy za dużo zadań, by wszystkie pomieścić w 24 h. Rozwiązaniem jest umiejętne rozwijanie swojego zespołu i delegowanie zadań. Na pewno jest to potężne wyzwanie dla lubiących mieć wszystko pod kontrolą. Z drugiej jednak strony wyzwalając się z tego uścisku można odzyskać przestrzeń do życia, spokój, odkryć, że można pozwolić, by cele realizowały się poza ścisłą kontrolą. Zadbaj o siebie. Odpocznij. Możesz sobie pozwolić na czas wyłącznie dla siebie. To nie luksus. To konieczność.

„Istnieje swoista witalność, siła życiowa, energia, pobudzenie, która dzięki tobie przekłada się na działanie, a ponieważ taki ktoś jak ty zdarza się tylko raz na wieczność, przejawia się w sposób niepowtarzalny. Jeśli zablokujesz ten przejaw, nie zaistnieje ona za innym pośrednictwem i będzie stracona na zawsze” – MARTHA GRAHAM

Kreatywność, twórczość, innowacyjność nie pojawia się, gdy mózg jest zajęty działaniem. Wręcz przeciwnie, mózg potrzebuje relaksu. To w takim stanie pojawiają się przełomowe odkrycia.

Wielokrotnie, olśnienia przydarzają mi się z chwilą gdy przyłożę głowę do poduszki. W momencie, gdy odpuszczam cały ten całodzienny wysiłek. Jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki. Z pewnej perspektywy, wydaje się jakby rozwiązanie już było, tylko umysł je blokował. Dlatego zawsze mam kartkę i długopis przy łóżku. 

Work – life  balance jest mądrym rozwiązaniem na tworzenie wolnych twórczych obszarów, ponieważ optymalizuje Twoje zasoby energii.  Zdejmij więc korporacyjną maskę i zastanów się, co ładuje Twoje baterie? Co uwalnia u Ciebie serotoninę, dopaminę, oksytocynę oraz endorfinę? Zastanów się a następnie zrób na to miejsce w swoim życiu, delegując to na co nie masz czasu.